Terminy u Kazika „Kosy” Rychlikowskiego:

W tytule maila proszę wpisać „Kosa, co wykonujemy, oraz umiejscowienie”.
Na tatuaże sesyjne – całodniowe termin zapisu wynosi 6 miesięcy, tzn. pierwszego dnia każdego miesiąca zapisuje na 6 miesiąc do przodu, czyli 1 stycznia zapisuję czerwiec, 1 lutego zapisuję lipiec, 1 marca – sierpień, 1 kwietnia – wrzesień, 1 maj – październik, 1 czerwca – listopad, 1 lipca – grudzień, 1 sierpnia – styczeń następnego roku 1 września – luty następnego roku’  itd. Zawsze jest dużo więcej osób chętnych na zapisy j, ale chcemy dać szansę każdemu chętnemu możliwość ogarnięcia w miarę nieodległego terminu. Nie zapisuję więc terminów z większym wyprzedzeniem niż 7 miesięcy. Wynika to także z paru innych zależnych – po pierwsze: wyjeżdżam na zagraniczne i polskie konwencje tatuażu i czasami o terminie takiej konwencji dowiaduję się z 7-8 miesięcznym wyprzedzeniem; – po drugie : wyjeżdżam na tzw. guest spoty, czyli gościnne tatuowanie w zagranicznych studiach tatuażu.

 

Terminy do Tomasza Płaszczyńskiego:

W tytule maila wpisać „Tomek” co wykonujemy oraz miejsce”
Terminy do Tomka nie są długie, należy zapisywać się z kilku tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Terminy u Bartka Ziarnickiego:

W tytule maila wpisać „BARTEK”, co wykonujemy oraz miejsce”.
Terminy do Bartka – należy zapisywać się z kilku miesięcznym wyprzedzeniem.

 

Terminy do Mariusza Harasymów:

W tytule maila wpisać „Mariusz”, co wykonujemy oraz miejsce”
Terminy do Mateusza nie są długie, należy zapisywać się z kilku tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Terminy u Pawła na LASER:

Aby umówić się na laser trzeba nas o tym poinformować najlepiej mailowo (w tytule maila wpisać ,,Paweł, laserowe usuwanie”), wysyłając fotografie, można także umówić się telefonicznie. Jest możliwość umówienia się nawet w tym samym dniu ( jeżeli Paweł ma jakiś wolny termin na laser) , chociaż lepiej zadzwonić z wyprzedzeniem co najmniej jednodniowym.

 

Wytyczne dotyczące terminu, wykonania projektu, oraz zadatku.

Najlepiej skontaktować się mailowo z nami i cała korespondencje prowadzić na jednym mailu (nie pisać nowych maili bo się potem nie możemy doszukać informacji z racji tego, że czasami dostajemy paręnaście maili dziennie ).

1) Najpierw musimy się określić co mamy do zrobienia, wiec najlepiej przygotować sobie wszystkie materiały dotyczące tatuażu ( zdjęcia, ilustracje, grafiki ), tak żebym wiedział w jakim kierunku będziemy dalej działać. Do tych materiałów należy dołączyć opis zawierający takie informacje jak:

  • pomysł na tatuaż
  • wielkość tatuażu, najlepiej w przybliżeniu w cm
  • dokładne umiejscowienie np. wewnętrzna strona bicepsu – prawa ręka
  • zarys jak sobie to wyobrażacie
  • dane kontaktowe, najlepiej numer telefonu

Po konsultacji odnośnie motywu przechodzimy do ustalenia terminu.

 

2) Termin ustalić można :

  • Najsprawniejszym sposobem wycenienia tatuażu bądź ustalenia terminu jest poniższy formularz – mamy w nim zawarte wszystkie niezbędne informacje, i bez dodatkowych zapytań jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na Wasze pytanie.
  • Mailowo : speakincolor1@gmail.com – i to jest główny sposób ustalania terminów oraz konsultacji co do samego wzoru tatuażu! Chcemy w ten sposób zapobiec sytuacjom, w których tatuator musi odejść od klienta podczas sesji bo nie jest w stanie poświęcić odpowiedniej ilości czasu na taką rozmowę, w danym momencie priorytetem jest tatuowana osoba.
  • Nie ma problemu żeby podejść do studia i zapytać ogólnie o tatuaż lub dany wzór – manager z pewnością Wam doradzi, ale szczegóły odnośnie wzoru/projektu prosimy wysyłać na maila.
  • Telefonicznie nie ustalamy terminów, natomiast można uzyskać wstępne informacje, szczegóły jednak prosimy kierować na maila.  0048 535 666 434, w godzinach pon.-pt. 9:30-17:00 ( proszę nie dzwonić po godzinie 17.00 )
  • Można także odwiedzić Nas w studio osobiście, jednakże preferujemy formularz albo mail. Jeżeli faktycznie będziemy potrzebowali rozmowy w studio to poprosimy o nią w mailu.

 

3) Żeby termin został zapisany należy uiścić zadatek, który jest bezzwrotny ale w sytuacji, w której nie jesteś w stanie przyjść na sesję i poinformujesz nas o tym odpowiednio wcześniej (najpóźniej do 7 dni przed ustalonym terminem) to nie ma problemu żeby taki zadatek przenieść na inny termin. Jeżeli jest to termin na cały dzień, zadatek będzie wynosił 300zl, jeżeli jest to termin na mniejszy tatuaż zadatek wyniesie 100-200 zł. Zadatek można opłacić w studio osobiście (dostaniecie potwierdzenie z data oraz sumą zadatku), bądź wpłacić na moje konto firmowe do 3 dni od ustalenia terminu. Jeżeli termin nie będzie opłacony zadatkiem zostanie wykreślony (jeżeli nie chcecie przyjść to proszę Nas o tym powiadomić).

Naturalnie zadatek wchodzi w cenę tatuażu. Cena ustalana jest po konsultacjach, zawsze podaje widełki od – do. Jeżeli chcemy zmienić termin wykonania tatuażu należy powiadomić nas mailowo albo telefonicznie do 7 dni przed ustalonym terminem. Jeżeli klient nie przyjdzie na ustalony termin zadatek przepada.

 

Numer konta tylko do wpłat na terminy do KOSY -do wpłaty zadatku bądź całości za tatuaż

W tytule  proszę wpisać tylko „wpłata” :

STUDIO TATUAŻU ARTYSTYCZNEGO SPEAK IN COLOR KAZIMIERZ RYCHLIKOWSKI
ul. Targowa 10
44-300 Wodzisław Śląski
58 1050 1403 1000 0092 5474 4445
Swift: INGBPLPW  (do przelewów spoza granicy)

W tytule proszę wpisać tylko i wyłącznie „wpłata” i nic więcej !!!

Natomiast w dzień wykonania przelewu, na maila w którym jest korespondencja o tatuażu  proszę wysłać maila z potwierdzeniem : imię nazwisko z przelewu, termin wykonania tatuażu i ile pieniążków zostało przelane.

 

Numer konta tylko do wpłat na terminy do TOMKA – do wpłaty zadatku bądź całości za tatuaż:
TOMASZ PŁASZCZYŃSKI
ul. Śląska 2A/7
44-206 Rybnik
04 1050 1344 1000 0097 1081 0483

W tytule proszę wpisać tylko i wyłącznie „wpłata” i nic więcej !!!

Natomiast w dzień wykonania przelewu, na  maila w którym jest korespondencja o tatuażu  proszę wysłać maila z potwierdzeniem przelewu, może być w formacie pdf/jpg czy nawet screen z ekranu.

 

Numer konta tylko do wpłat na terminy do BARTKA- do wpłaty zadatku bądź całości za tatuaż:

Bartosz Ziarniecki TATTOO
ul. Targowa 10
44-300 Wodzisław Śl.
55 2490 0005 0000 4500 7908 3003

W tytule wpisać tylko i wyłącznie „wpłata” i nic więcej !!!

Natomiast w dzień wykonania przelewu, na maila w którym jest korespondencja o tatuażu  proszę wysłać maila z potwierdzeniem przelewu, może być w formacie pdf/jpg czy nawet screen z ekranu.

Numer konta tylko do wpłat na terminy do MARIUSZA- do wpłaty zadatku bądź całości za tatuaż:

Mariusz Harasymów
ul. Centralna 39
44-323 Połomia
45 1050 1403 1000 0092 4792 4997

W tytule proszę wpisać tylko i wyłącznie „wpłata” i nic więcej !!!

Natomiast w dzień wykonania przelewu, na  maila w którym jest korespondencja o tatuażu  proszę wysłać maila z potwierdzeniem przelewu, może być w formacie pdf/jpg czy nawet screen z ekranu.

 

4) Projekt –  przygotowanie projektu proszę się upominać tylko i wyłącznie mailowo, (w tym samym mailu, gdzie był cały opis oraz zdjęcia co będziemy robić, bądź wysyłamy to powtórnie) z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Projekt przygotowujemy  w ciągu 2-5 dni od upomnienia się, więc będziemy mieli czas na korekty. Jeżeli projekt się spodoba to sprawa załatwiona, jeżeli będą małe poprawki to można to dogadać bezpośrednio przed tatuowaniem, jeżeli będą duże poprawki to ponownie usiądę do projektu i zrobię go według wytycznych. Projekty na prostsze/mniejsze rzeczy lub tatuaże typowo realistyczne (przy których bazowym „projektem” jest zazwyczaj zdjęcie) bez problemu można dogadać i stworzyć wspólnie z tatuatorem już w dniu sesji tuż przed tatuowaniem – czasem łatwiej jest w ten sposób dojść do porozumienia.

5) Poprawki wykonanego u nas tatuażu – jeżeli jest wymagane dobicie jakiegoś małego fragmentu tatuażu robimy to bezpłatnie (czyt. w cenie ustalonej sesji) w okresie do 2 miesięcy od wykonania tatuażu – później poprawki są normalnie odpłatne.

UWAGA !!!

Jeszcze raz przypominamy o zadatku – przy umawianiu się na tatuaż u Nas w studio, bądź mailowo za każdą sesję (dany czas pracy potrzebny nam na wykonanie tatuażu) pobieramy opłatę w formie ZADATKU (nie mylić z zaliczką – bo to inna forma opłaty) . Zadatek jest bezzwrotny, a opłata jest pobierana za wyznaczenie terminu oraz samą sesje – czas pracy, który potrzebujemy na wykonanie tatuażu. Jeżeli chcecie przesunąć sesję na wykonanie tatuażu, jest to możliwe z minimalnym 7 dniowym wyprzedzeniem (trzeba dać znać mailowo na speakincolor1@gmail.com , oraz telefonicznie 535 666 434) –  wtedy przenosimy zadatek bez żadnych konsekwencji w formie jego utraty na poczet sesji (trzeba pamiętać o długości naszych terminów – możemy przesunąć sesje na następny wolny termin). Jeżeli czas powiadomienia nas o tym, że klient nie przyjdzie na sesję a czas ten będzie krótszy niż 7 dni (np. klient nie da nam znać, że nie przyjdzie na sesję, zapomni o umówionym terminie, da nam znać w dzień wykonania tatuażu, dzień wcześniej) zadatek przepada i jest rozliczany jako poniesione straty przez Nas z racji tego że studio takowe ponosi – ponieważ standard Naszego studia jest wysoki co wiąże się z wysokimi kosztami utrzymania. Jeżeli cokolwiek się stało i nie przyjdziecie na sesję dajcie nam znać minimum 7 dni wcześniej!!! (żebyśmy mogli sobie na ten termin kogoś poszukać itp) . My także staramy się Was zrozumieć (wiadomo czasami są sytuacje, że nie możecie przyjść na sesję) , i jeżeli uda nam się znaleźć klienta na Wasz termin (sesję) zadatek możemy przesunąć na następną Waszą sesję.