święta Tusz Tusz insta

Cześć Kochani! Studio Tatuażu SPEAK IN COLOR by Kosa wspólnie z Studio tatuażu artystycznego Art-Line Crew Tattoo Rybnik oraz INK-OGNITO TATTOO postanowiliśmy ruszyć z przed świąteczną akcją mającą na celu wsparcie dla podopiecznych z Domu Dziecka w Orzeszu. Potrzebujących jest 30 dzieci w różnym wieku, od 5 do 17 lat.
Na czym polega akcja? Zarówno my jak i wymienieni partnerzy umieścimy w studio worki na potrzebne rzeczy oraz słoiczki na podarunki w formie gotówkowej (dzieciaki marzą o wyjeździe na zimowe ferie!). Poniżej podajemy listę rzeczy, które są najbardziej potrzebne na chwile obecną (kolejność według zapotrzebowania):
1) Wszelkiego rodzaju chemia – od proszków do prania po zestawy kosmetyków, szampony, żele pod prysznic itd. Nawet można pod ten punkt podpiąć rzeczy typu szminki i takie bardziej kobiece akcesoria.
2) Bielizna – majtki, skarpetki, piżamy, ręczniki, podkoszulki itd.
3) Słodycze – z naciskiem na słodycze „słoikowe” typu dżemy/kremy orzechowe itp, mogą to być również płatki śniadaniowe jak i ogólna żywność długo-terminowa.
4) Papier do ksera/bloki techniczne lub rysunkowe (dzieciaki dużo robią prac ręcznych – wycinanek/rysunków także papier schodzi masowo), rzeczy typu ramki na zdjęcia/antyramy też mile widziane.
5) Rzeczy typowo elektroniczne – dużo gimnazjalistów a każdy chce być na czasie także rzeczy typu penrive, powerbanki, słuchawki również mile widziane.
6) Piłki, ochraniacze i wszelkiego rodzaju artykuły typowo sportowe.
7) Jeden maluszek dopiero przyjdzie na świat także jakaś mała wyprawka dla dziecka też potrzebna (w szczególności pampersy).

Oczywiście podopieczni wspomnianego domu dziecka przyjmą dosłownie każdą pomoc także nawet jeśli chcesz podarować coś co nie wchodzi w żaden z w/w punktów – nie ma problemu 🙂 Wpadnij do Studio Tatuażu SPEAK IN COLOR by Kosa lub INK-OGNITO TATTOO lub Studio tatuażu artystycznego Art-Line Crew Tattoo Rybnik i zostaw co tylko możesz. Akcja trwa od 9 grudnia do 18 grudnia włącznie, w dniu 19 grudnia postaramy się wszyscy razem dostarczyć zebrane rzeczy.

Można również wesprzeć bezpośrednio dom dziecka wpłacając darowiznę na konto fundacji, która opiekuje się w/w placówką w tytule wpisując „Darowizna dla Domu Dziecka Orzesze”:

Fundacja „RAZEM RAŹNIEJ”
Nazwa i nr rachunku:
PKO BP S. A. oddział 2 w Tychach
66 1020 2528 0000 0502 0136 5550

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji! Pozdrawiamy i z góry WIELKIE DZIĘKI za wsparcie! Pioonaaa!