Dostaliśmy 100% POZYTYWNA OPINIĘ SANEPIDU DOTYCZĄCA CZYSTOŚCI I STERYLNOŚCI W NASZYM STUDIO

Ta opinia jest dowodem na to, że w studiu spełniamy wszelkie normy narzucone przez Sanepid, Ministra zdrowia, oraz wytycznych które obowiązują w Unii Europejskiej. Czekaliśmy na to ponad pół roku i jesteśmy szczęśliwi, że się udało 🙂

Studio jest pod stałą kontrolą Sanepidu. Mamy wszystkie pozwolenia związane z wykonywaną pracą w naszym studio. Posiadamy certyfikaty ze szkoleń przeprowadzonych przez Sanepid, oraz skoro posiadamy te certykiaty to znaczy że braliśmy w nich czynny udział. : )

Używamy sprzętu tylko i wyłącznie jednorazowego !!! Wynika to z narzuconych nam wymogów, a przede wszystkim z dbałości o zdrowie klienta oraz nasze. Ówczesna technologia daje nam możliwość używania sterylnego  jednorazowego sprzętu (czego nie było 15 lat temu), wiec z niej korzystamy. Sprzęt po wykonaniu tatuażu jest przetrzymywany w odpowiednich pojemnikach, a poźniej utylizowany przez firmę zajmującą się utylizacją odpadów medycznych.

Jeżeli masz obawy lub poprostu jesteś ciekaw jak to przebiega ”od kuchni”, możesz poprosić aby tatuażysta przygotował całe stanowisko pracy przy Tobie, włacznie z odpakowaniem sterylnego sprzętu oraz końcowym posortowaniem sprzętu (w odpowiednich pojemnikach przeznaczonych do utylizacji) po skończeniu jego pracy. Oraz chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z zachowaniem higieny podczas zabiegu.

W celu utrzymania czystości oraz norm obowiazujących w studiach tatuażu, używamy tylko licencjonowanych preparatów do dezynfekcji:

  • skóry – np.Kodan, skinsept
  • narzędzi oraz powierzchni – np. Velox, Propano AF
  • rąk – np. Esept
  • podłogi – np Preseptol

Jeśli macie więcej pytań prosimy o kontakt!